HETMAN WŁOSZCZOWA - PARTYZANT RADOSZYCE 2:1 ( 1:0)

BRAMKI: Łukasz Piwowarczyk 15' Grzegorz Małek 55' ; Kuba Kos 75'

HETMAN: Bogdan Winckowicz -Grzegorz Małek Mateusz Małek Paweł Kozieł Przemysław Fidera - Roman Babyn Sebastian Walasek Marcin Jarmuda  Marcin Ścisłowski ( 76' Tomasz Matuszewski ) Paweł Rak ( 76" Łukasz Orzeł ) Łukasz Piwowarczyk

PARTYZANT: Marcin  Zieliński - Piotr Brzoza Paweł Mogielski  Patryk Pyzia Łukasz Gołuch- Kuba Kos Łukasz Matyskiewicz Robert Zagdan Mateusz Kubicki ( 71' Mateusz Kuleta ) - Hubert Drej Michał Piróg ( 60' Paweł Cegieła)

Sędziowie:   Damian Muchacki Dariusz Muchacki, Rafał Borek

Widzów : ok 250

Mecz z Hetmanem Włoszczowa był dla piłkarzy Partyzanta Radoszyce prze ostatnim meczem w tej rundzie. Mecz rozpoczął się bardzo spokojnie pierwszą znakomitą sytuacje mieli nasi piłkarze ale strzał Huberta Dreja minimalnie minął bramkę Winckowicza, Co nie udało się naszej drużynie to udało się gospodarzom w 15 minucie meczu dośrodkowanie Romana Babyna z rzutu rożnego zamienia na gola Łukasz Piwowarczyk. W dalszej części pierwszej połowy to wyrównana gra nasza drużyna miała jeszcze jedną znakomitą sytuacje do zdobycia bramki. Na strzał z ok 20 metrów zdecydował się Brzoza piłkę po jego strzale wypuścił Winckowicz ale chwile potem kapitalnie obronił dobitkę Kubckiego. Hetman również mógł pokusić się o zdobycie drugiej bramki ale na drodze piłki stanął Patryk Pyzia który wybił ją z linii bramkowej naszej bramki. Więc do przerwy 1-0 dla gospodarzy,

Po przerwie to znów piłkarze trenera Deca zdobywają bramkę na 2-0 i znowu po stałym fragmencie gry. Babyn dośrodkował z narożnika pola karnego a nie pilnowany Grzegorz Małek po raz drugi pokonał Marcina Zielińskiego. Po stracie ej bramki to zespół Partyzanta bierze się za odrabianie strat w tym okresie meczu to nasz zespół dominuje na placu gry.. W 75 minucie meczu nasi zawodnicy zdobywają bramkę kontaktową Kuba Kos zachowuje zimną krew i w zamieszaniu pod bramką Hetmana pokonuje bramkarza gospodarzy. W tym meczu wynik nie musiał być taki jaki był gdyż swoich sytuacji do zdobycia bramki nie wykorzystali Kubicki ( piłka po jego strzale została wybita z linii bramkowej bramki Hetmana) Kuleta i Kos.

Tak więc Piłkarze Partyzanta po dobrym spotkaniu niestety ulegli piłkarzom Hetmana Włoszczowa 2-1

Ostatnie spotkanie tej rundy zawodnicy z Radoszyc rozegrają w Pińczowie z Nidą mecz w Niedzielę ( 18.11.2012)  rozpocznie się o godzinie 12